Strony

wtorek, 21 czerwca 2016

Telefon

Zadzwonili! Właśnie przed chwila odebrałam telefon z ośrodka adopcyjnego, jeśli się zakwalifikujemy, możemy zacząć kurs w połowie września:)
1 lipca mamy spotkanie w ośrodku i testy psychologiczne, w połowie lipca wizyta w domu, trzymajcie kciuki żebyśmy dostali kwalifikację!

9 komentarzy:

 1. Wow!!!Szybko i nagle!Wypoczęci pełen sił i optymizmu startujecie!Jeju ale super!:)Dostaniecie!Bo jak nie Wy to kto?Ściskam i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję,ale może być trudno.Ale co ma być to będzie😊

   Usuń
 2. Crazy-cat-lady21 czerwca 2016 18:31

  A to ci niespodzianka i to zaraz po wakacjach! :)
  Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. 1 lipca to już bardzo niedługo. Trzymam mocno kciuki, by Was zakwalifikowali. Wczoraj dowiedziałam się, że moja serdeczna koleżanka po raz kolejny zostanie adopcyjną mamą. Mają synka, a teraz będą mieć jeszcze córeczkę. Niesamowicie mnie to ucieszyło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znamy się wprawdzie nawet wirtualnie, ale jako mama adopcyjna bardzo mocno Wam kibicuję i oczywiście zaciskam kciuki, żebyście już wkrótce dotarli do szczęśliwej mety Waszej adopcyjnej drogi. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, widzę że kolejny blog w którym historia niepłodności przeplata się z adopcją. Jestem tak podekscytowany że idę czytać dalej.

  OdpowiedzUsuń